Targi BUDMA Poznań

Wkrótce otwarcie targów BUDMA w Poznaniu. Będziemy tam prezentować funkcje najnowszej wersji oprogramowania SEMA 19-1.

Znajdziesz nas w Pawilonie 6, stoisko nr 87, gdzie wspólnie z naszym partnerem LEICA Geosystems będziemy prezentować najnowsze rozwiązania. Na naszym stoisku możesz doświadczyć na żywo, jak prosto, szybko i wydajnie działają pomiary cyfrowe wykonane za pomocą skanerów laserowych. Dzięki SEMA I LEICA Geosystems przetwarzasz cyfrową rzeczywistość bezpośrednio w oprogramowaniu do projektowania konstrukcji.

Zwiększ swoją wydajność z oprogramowaniem SEMA

Czego możecie oczekiwać od programu SEMA ?

W skrócie. Od ponad 16 lat regularnie i na czas, dwa razy w ciągu w roku dostarczamy nową wersję oprogramowania SEMA wraz z wieloma innowacyjnymi funkcjami. SEMA jest jedynym producentem oprogramowania CAD dedykowanym do projektowania konstrukcji drewnianych, oferującym tak regularny i ciągły rozwój. Zawsze możecie na nas polegać. 

Korzystaj w swojej codziennej pracy z wielu zalet programu SEMA - Konstrukcje Drewniane. SEMA, to program optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb i obszarów zastosowań.

OFERTA SPECJALANA DLA NOWYCH KLIENTÓW

Co oferuje pakiet startowy SEMA?

Spójność i ciągłość oprogramowania oraz wspólne korzyści dla klientów i producentów.
Jako wiodący światowy producent wysokiej jakości oprogramowania do projektowania konstrukcji drewnianych i schodów, w SEMA można znaleźć optymalne rozwiązanie dla:

  • Planowania projektu
  • Doskonałej wizualizacji
  • Zliczania i kalkulacji
  • Szczegółowej konstrukcji
  • Generowania dokumentacji do wydruku oraz zestawień list materiałowych

Modułowa struktura oprogramowania SEMA jest dobrym przygotowaniem na przyszłość i umożliwia aktualizację pakietów SEMA według własnych potrzeb w dowolnym momencie użytkowania.